Zapraszamy do kontaktu
Zadzwoń do Nas

+48 570 959 569

Wyspa_malucha_logo

Witamy naWyspie Malucha

Klubik Wyspa Malucha to miejsce, w którym Twoje dziecko może rozwijać swoje umiejętności, poznawać nowych przyjaciół i spędzać czas w radosnej atmosferze. Nasza placówka jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 1  do 3 lat i oferuje wiele atrakcji i zajęć, które są dostosowane do wieku i potrzeb maluchów. Nuka i zabawa to hasła, które najlepiej opisują naszą placówkę.
W Klubiku Wyspa Malucha dbamy o to, aby każde dziecko czuło się u nas swobodnie i miało zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów i instruktorów, którzy dbają o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci.

Witam w Naszym Klubiku

Nazywam się Anna Murawska i jestem absolwentką
Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie kierunek pedagogika specjalna oraz Absolwentka Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie kierunek prawo.
Uczestnik szkolenia w ramach studium pomocy psychologicznej przy Instytucie Psychologii Zdrowia (PTP) potwierdzonego certyfikatem.
Od kilku lat buduje doświadczenie, które zdobyłam i  owocuje to ciągłym rozwojem naszej placówki.
Systematycznie udoskonalam procesy oraz zmiany w obszarze opieki nad dziećmi, wprowadzam nowe zajęcia dla naszych maluszków, staram się dbać o Państwa dzieci jak o swoje Staram się dostosowywać do dynamicznie postępujących wymagań branżowych.
W klubiku zajmuję się przede wszystkim sprawami organizacyjnymi i administracyjnymi, czas spędzony z dziećmi w klubiku traktuję jako odpoczynek w trakcie pracy.
Prywatnie jestem Pasjonatką zdrowego stylu życia, podróży i Skandynawii oraz mamą dwóch dziewczynek Amelii i Anastazji.

Anna Murawska

założyciel

Klubik Wyspa Malucha
już teraz zaprasza do rekrutacji na rok
2024 / 2025!

Nasza placówka to miejsce, w którym maluchy mają szansę na zdrowy rozwój i nabywanie nowych umiejętności,
a także na miłe spędzenie czasu w gronie swoich rówieśników.

Zabawy tematyczne

Warsztaty plastyczne

Zajęcia językowe